top of page

Juniper IP Consultancy Yasal Uyarı

Sayın Ziyaretçiler,

Bu internet sitesindeki ve sizlere iletmiş olduğumuz bültenlerdeki bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlı olarak hazırlanmış olup; herhangi bir şekilde hukuki görüş olarak kullanılmamalıdır. Bu kapsamda, anılan bilgiler yürürlükte bulunan mevzuatta meydana gelen değişikliklere bağlı olarak güncelliğini yitirebilir ve yürürlükte olan yasal gelişmelerin son halini yansıtmayabilir. Bu kapsamda, bu sitedeki bilgileri kullanarak herhangi bir karar vermeden veya harekete geçmeden önce yetkili kişilere yasal danışmanlık için başvurmanız gerekmektedir.

Bu sitedeki bilgilerin güvenilir kaynaklardan alınması hususunda azami gayreti göstermekteyiz. Bununla birlikte, Juniper IP Consultancy, bu sitede yer alan bilgilerdeki herhangi bir yanlışlık veya eksiklikten ya da bu bilgilerin kullanımından doğan sonuçlardan sorumlu tutulamaz.

Bu internet sitesi ve içindeki bilgiler, iş veya buna benzer başka bir kazanım talep etmek ve/veya reklam amaçlı olarak kullanılamaz. Siteyi kullanan tüm ziyaretçiler, bu şart ve koşulları kabul etmiş sayılırlar.

Bu sitedeki tüm bilgi ve dosyaların mülkiyeti Juniper IP Consultancy firmasına aittir. Fikri mülkiyet hakkı dahilindeki yazılı bilgi ve belgeler, logolar, Juniper IP Consultancy firmasının mülkiyetindedir ve yazılı izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve kullanılmaz.

Juniper IP Consultancy tarafından açıkça yazılı şekilde izin verilmediği sürece, bu sitede yeni bağlantı adresleri açılması ve/veya bu siteye bağlantı adresi yaratılması kesinlikle yasaktır.

Faks ve/veya e-mail ile Juniper IP Consultancy firmasına gönderilen herhangi bir bilgi veya bu sitenin veya içerdiği bilgilerin herhangi başka bir şekilde kullanımı, hiçbir şekilde müvekkil ilişkisi oluşturmaz. Bu sitenin içerdiği tüm bilgi ve belgeler tamamen kişisel olup hiçbir şekilde ticari dağıtım amaçlı değildir. Ziyaretçiler, sitede sunulan bilgilerin doğru olmadığını veya bu bilgiler nedeni ile zarar gördüklerini iddia edemezler. Juniper IP Consultancy, ziyaretçilerin bu sitede verilen bilgilere dayanarak gerçekleştirdikleri hareketlerden dolayı hiçbir şekilde sorumluluk veya yükümlülük kabul etmez.

Juniper IP Consultancy, üçüncü şahıslarca yayınlanan bilgi ve malzemeyle ilgili olarak herhangi bir sorumluluk kabul etmemekte ve söz konusu üçüncü şahıslarca yayınlanan bilgiler içinde yer alan beyan ve görüşleri doğrudan doğruya veya dolaylı olarak onaylamamaktadır. Juniper IP Consultancy üçüncü şahıslara ait olan ve herhangi bir nedenle uygun olmadığını düşündüğü bilgileri siteden çıkarma hakkını saklı tutmaktadır.

Juniper IP Consultancy

Adres: Grand Pera, İstiklal Caddesi 56/58 Kat:3 Apartman:5 Taksim, Beyoglu, Istanbul, 34435, Türkiye

Telefon: (+90) 850 309 57 15

Faks: (+90) 850 522 34 03

E-posta: info@juniper-ip.com

bottom of page