top of page

Özel
Hizmetler

Günümüzün hızla gelişen iş ortamında, fikri mülkiyet (IP), her büyüklükteki ve sektördeki şirketler için en değerli varlıklardan biri haline gelmiştir. Patentler, ticari markalar, telif hakları veya ticari sırlar olsun, fikri mülkiyetiniz sıkı çalışmanızın, yenilikçiliğinizin ve yaratıcılığınızın sonucunu temsil eder. Ancak bu, büyük değerin yanında büyük sorumluluk da getirir.

 

Fikri Mülkiyet (IP) Danışmanlık firması Juniper IP olarak, işletmelerin fikri varlıklarını koruma konusunda karşılaştıkları çok yönlü zorlukları anlayın ve şirketlerin bu zorlukların üstesinden gelmesine yardımcı olun.

Juniper Tree.png

Ticari ve Hizmet Markalarının Korunması  ❯❯

Juniper Ip olarak şirketinizin ticari markalarını ve hizmet markalarını koruyarak marka kimliğinizin güvenliğini sağlamaya çalışıyoruz.

2

Uluslararası iş dünyasında buluşlarınızın tüm yasal haklarını korumanızı sağlıyoruz

3

Bir Fikri Mülkiyet Danışmanlık şirketi olarak, Tasarım ve Ürün Haklarının tüm potansiyelinden yararlanmak için gereken bilgi ve uzmanlıkla işletmenizi güçlendirmek, rekabetçi ve dinamik bir pazardaki yerinizi güvence altına almak için buradayız.

4

Güçlü bir markanın sadece beğenilmekle kalmayıp aynı zamanda yasal olarak da savunulması gerektiğinin bilincindeyiz. Uzman hukuki destekle desteklenen kapsamlı marka danışmanlığımızın markanızı nasıl yeni boyutlara taşıyabileceğini öğrenmek için bugün bizimle iletişime geçin.

5

Juniper IP olarak, markanızın fikri mülkiyet haklarını korumanın günümüzün küresel pazarında çok önemli olduğunun bilincindeyiz. Özel ekibimiz, eksiksiz gümrük koruma çözümleri sunan bir dizi hizmet sunma konusunda uzmanlaşmıştır.

6

Günümüzün dinamik iş ortamında, güçlü bir marka oluşturmak ve bunu sürdürmek başarı için zorunludur. İyi hazırlanmış bir marka, şirketinizi yalnızca rakiplerinizden farklı kılmakla kalmaz, aynı zamanda büyümeyi teşvik edebilecek, müşteri güveni oluşturabilecek ve pazar değerini artırabilecek güçlü bir varlık olarak da hizmet eder.

7

Juniper IP olarak müşterilerimizin çıkarlarını yaptığımız her şeyin merkezine koymaya inanıyoruz.

Grafik Spiral

Şimdi İletişime Geçin

Markanızın hukuki sorunlarla karşılaşmasını beklemeyin; Markanızın geleceğini küresel sahnede güvence altına almak için Juniper ile proaktif adımlar atın.

bottom of page